KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12804491
nr 1280 4491
Hans Ångsäter
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, "Friaren". Signerad. Olja på pannå, 33x28 cm
Hans Ångsäter, född 1935 i Ljusdal, Hälsingland, svensk målare.
måndag 7 oktober 2019
kl 20:39:45
Hans Ångsäter
Läs mer om Hans Ã…ngsäter